ابزار محاسبه ریاضی

فرمول‌های ریاضی همیشه ترسناک به نظر می‌رسند، فرقی هم نمی‌کند تا چه حد با آن‌ها آشنا باشید. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که مجموعه‌ای کامل از ابزار محاسباتی ریاضی را برای شما آماده کنیم. به کمک این مجموعه می‌توانید معادلات وقت‌گیر ریاضی را در کسری از ثانیه حل نمایید. اصلا لازم نیست از ریاضی بترسید، هر فردی با هر سطح دانشی می‌تواند از این ابزار استفاده کند. محاسبه انواع درصد، حجم اشکال هندسی، مساحت و محیط اجسام مختلف، انواع چند ضلعی و … از جمله ابزاری است که در این بخش برای شما آماده شده است. در کنار هر ابزاری هم سعی کرده‌ایم توضیحات ساده و در عین حال کامل درباره آن مسئله قرار دهیم. از این مجموعه سر جلسه امتحان استفاده نکنید!

محاسبه‌گرهای درصد 💯

محاسبه درصد خطا

ابزار آنلاین محاسبه درصد خطا به شما این امکان را می‌دهد تا درصد خطا بین مقدار واقعی و مقدار مشاهده شده (تجربی) را محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه میانگین درصد

ابزار آنلاین محاسبه میانگین درصد به شما این امکان را می‌دهد تا مقدار میانگین دو مقدار درصدی را به صورت خودکار و خیلی سریع محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه درصد اختلاف

ابزار آنلاین محاسبه درصد اختلاف به شما این امکان را می‌دهد تا مقدار اختلاف درصدی بین دو مقدار عددی را به صورت خودکار و خیلی سریع محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه درصدِ درصد

ابزار آنلاین محاسبه درصدِ درصد به شما این امکان را می‌دهد تا مقدار درصد از یک درصد دیگر را به راحتی و خودکار پیدا کرده و محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه‌گرهای هندسی 📏

محاسبه مساحت قطاع

ابزار آنلاین محاسبه مساحت قطاع به شما این امکان را می‌دهد تا مساحت هر قطاع از دایره را به راحتی و خودکار به دست آورده و محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه مساحت حلقه

ابزار آنلاین محاسبه مساحت حلقه یا رینگ به شما این امکان را می‌دهد تا مساحت هر حلقه را به راحتی و خودکار به دست آورده و محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه‌گرهای مثلثاتی 📐

محاسبه سینوس

ابزار آنلاین محاسبه سینوس به شما این امکان را می‌دهد تا Sin(x)، سینوس دقیق هر زاویه‌ای را به راحتی و خودکار محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه کسینوس

ابزار آنلاین محاسبه کسینوس به شما این امکان را می‌دهد تا cos(x)، کسینوس دقیق هر زاویه‌ای را به راحتی و خودکار محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه تانژانت

ابزار آنلاین محاسبه تانژانت به شما این امکان را می‌دهد تا tan(x)، تانژانت دقیق هر زاویه‌ای را به راحتی و خودکار محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه کتانژانت

ابزار آنلاین محاسبه کتانژانت به شما این امکان را می‌دهد تا cot(x)، کتانژانت دقیق هر زاویه‌ای را به راحتی و خودکار محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

سایر محاسبه‌گرها

محاسبه جذر

با ابزار محاسبه جذر می‌توانید جذر یا ریشه دوم دلخواه ار عدد مورد نظرتان را خیلی سریع و آسان محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید
فهرست