ابزار محاسبه ورزشی

آیا شما یک ورزشکار تازه‌کار هستید؟ شاید هم یک ورزشکار حرفه‌ای باشید! حتی اگر به صورت تفننی وزش می‌کنید، ابزارهای موجود در این دسته به صورت ویژه برای شما ساخته شده‌اند. به کمک محسابه‌گرهای این دسته می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود برای ورزش‌های مختلف را محاسبه کنید. دوست دارید بدانید که با سی دقیقه دویدن چند کالری مصرف خواهید کرد؟ و یا محدوده ضربان قلب مناسب برای به حداکثر رساندن چربی سوزی را به دست آورید؟ با ابزارهای محاسبه ورزشی، به شما کمک می‌کنیم که یک ورزشکار بهتر و داناتر شوید. در صفحه هر ابزار هم مقاله کاملی برای شما آماده کرده‌ایم تا در کنار محاسبه آسان، دانش شما را هم درباره موضوع افزایش دهیم.

محاسبه ضربان قلب هدف

ابزار محاسبه ضربان قلب هدف، به شما کمک می کند تا ضربان قلب پیشنهادی برای رسیدن به هدف مورد نظر خود (چربی سوزی، استقامت و ...) را محاسبه کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه ضربان قلب

ابزار محاسبه ضربان قلب به شما کمک می کند تا ضربان قلب مورد نظر بر اساس سن و تعداد تپش در حالت استراحت هنگام اجرای یک تمرین با شدت مشخص را پیدا کنید.
بیشتر بخوانید

محاسبه کالری مصرف شده

به کمک این ابزار می توانید مقدار کالری مصرف شده هنگام انجام فعالیت‌های مختلف مانند تمرین کردن، دوچرخه سواری، رابطه جنسی و ... را محاسبه نمایید.
بیشتر بخوانید
فهرست