محاسبه کالری طناب زدن
نرخ متابویک فعالیت (MET)
11.8
کیلوگرم
دقیقه
لطفا همه فیلدها را پر کنید.
نتیجه
نرخ مصرف کالری
کیوکالری در دقیقه
کالری مصرف شده
کیلوکالری

محاسبه کالری طناب زدن

به ابزار محاسبه کالری طناب زدن خوش آمدید. فرقی نمی‌کند که برای کاهش وزن می‌خواهید طناب بزنید، تمرینات هوازی را انجام دهید یا قبل و بعد از تمرینات اصلی طناب زدن را شروع کنید. محاسبه‌گر کالری طناب زدن ما، مقدار کالری مصرف شده هنگام اجرای این تمرین را برای شما محاسبه می‌کند.

چگونه از ابزار محاسبه کالری طناب زدن استفاده کنیم؟

  • یک سرعت را انتخاب کنید. هر چه پرش در دقیقه بیشتر باشد، معادل متابولیک کار آن (MET) بالاتر خواهد بود و نتایج قابل توجه تری را برای شما به ارمغان خواهد آورد!
  • وزن خود را وارد کنید. اگر هدف شما از طناب زدن کاهش وزن است، خوشحال خواهید شد که بشنوید که هر چه وزن بیشتری داشته باشید، پریدن با طناب کالری بیشتری می سوزاند.
  • مدت زمان اجرای تمرین را وارد کنید. پریدن طولانی تر کالری بیشتری می سوزاند.

به یاد داشته باشید، آنچه ما در محاوره به عنوان کالری از آن یاد می کنیم، در واقع کیلو کالری است، بنابراین هنگام تفسیر نتایج محاسبه کننده کالری، این را در نظر داشته باشید.

طناب زدن چه فوایدی دارد؟

طناب زدن مثل کره کالری می سوزاند. بنابراین، یک مزیت بزرگ طناب زدن کاهش وزن است، فقط به عکس های قبل و بعد از طناب زدن در اینترنت نگاه کنید! طناب زدن یک تمرین کاردیوی عالی است و انجام فقط 100 طناب در روز به مدت کافی می تواند تاثیر زیادی بر تناسب اندام شما داشته باشد. علاوه بر این، 100 پرش در روز تنها یک دقیقه است.

با طناب زدن چقدر می توانم کالری بسوزانم؟

شما به ازای هر دقیقه طناب زدن 17 کالری می سوزانید. این عدد فرض می‌کند که وزن شما 80 کیلوگرم است و با سرعت 120 پرش در دقیقه انجام می‌دهید. هم وزن و هم سرعت پرش شما بر میزان کالری سوزانده شده در دقیقه تاثیر می گذارد.

با انجام 1000 پرش چند کالری سوزانده می شود؟

با انجام 1000 طناب پرش تقریباً 170 کالری می سوزانید. ما فرض می‌کنیم که 1000 پرش شما تقریباً در 10 دقیقه انجام می‌شود، اگرچه اگر زمان کمتر یا بیشتر صرف کنید، این عدد نباید خیلی تغییر کند. ما همچنین فرض می کنیم که وزن شما متوسط ​​است. اگر وزن بیشتری داشته باشید، با 1000 پرش خود کالری بیشتری می سوزانید.

با طناب زدن به مدت 15 دقیقه چقدر کالری سوزانده می شود؟

برای 15 دقیقه طناب زدن می توانید تا 300 کالری بسوزانید. عدد دقیق با توجه به وزن شما و سرعت اجرای تمرین، تعیین می شود، اما می توانید انتظار داشته باشید که به طور متوسط ​​بین 240 تا 300 کالری مصرف کنید.

چه چیزی کالری بیشتری می سوزاند، دویدن یا طناب زدن؟

دویدن و طناب زدن تقریباً به میزان مساوی کالری می سوزانند، اگرچه این بستگی به شدت تمرینات دارد. ما این را با MET اندازه‌گیری می‌کنیم، که نشان می‌دهد چند برابر سریع‌تر انرژی صرف انجام یک تمرین می‌کنید. دویدن با سرعت 7 مایل در ساعت و انجام تقریباً 110 پرش در دقیقه کالری را با سرعت یکسانی می سوزاند، زیرا هر دو تمرین در این شدت ها MET حدود 11.8 دارند.

فهرست